Vabljeni na predavanje: Temeljni koncepti gibalnega razvoja otroka

datum: 19.04.2022

kategorija: Za študente

Spoštovane študentke in študentje,

Vabimo vas na gostujoče predavanje profesorjev dr. Bojana Mašanovića in dr. Jovana Gardaševića iz Univerze v Črni Gori, ki v okviru kratke Erasmus izmenjave gostujeta na Fakulteti za vede o zdravju UP.

Predavanje z naslovom »Fundamental Concepts of Motor Development in Children« (Temeljni koncepti gibalnega razvoja otroka) bosta izvedla v okviru predmeta Vseživljenjski gibalni razvoj, in sicer v sredo, 20.4.2022 od 10.00 – 12.15 v predavalnici P4 (3. nadstropje UP FVZ).

in

predavanje z naslovom »The connections between physical activity and motor performance among children and adolescents« (Povezave med gibalno aktivnostjo in zmogljivostjo pri otrocih in mladini) bosta izvedla v okviru predmeta Vadba otrok in mladostnikov, in sicer v petek, 22.4.2022 od 11.30 – 13.45 v predavalnici P4 (3. nadstropje UP FVZ).

Vabljeni.